عضویت ویژه تریدینگ آیلند

هر هفته خلاصه کتابی را به‌ صورت متنی و صوتی دانلود کنید!

این عضویت برای سرمایه گذار و معامله گران و تاجران و علاقه مندان ایجاد و طراحی شده است. شما با عضویت ویژه، هر هفته به خلاصه یکی از جدیدترین یا بهترین معامله و سرمایه گذاری و تجارت و … در سطح جهان دسترسی دارید و می‌توانید آن را به‌صورت فایل PDF دانلود کنید. همچنین فایل صوتی خلاصه کتاب به‌صورت MP3 در اختیار شما قرار می‌گیرد.

با خرید استراک ویژه شما هر هفته چندین محتوای ویژه شامل کتاب، ویدیو، پادکست و … ویژه از اساتید تریدینگ آیلند در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

چرا خلاصه کتاب ؟

بدیهی است که کتاب های موجود در بازار چند مشکل عمده دارند که یکی از آنها ترجمه نادرست و دوم از جا افتادن بعضی نکات است. زیرا به صورت معمول مترجم کتاب ها دانش تخصصی در شکار کردن و بولد کردن نکات مهم ندارد. برای همین ما در تریدینگ آیلند این امکان را برای کاربران خود ایجاد کردیم که کتاب های مطرح جهان را متمرکز و دقیق یاد بگیرند و مطالعه کنند.

کتاب‌ ها در چه زمینه‌ هایی هستند؟

کتاب‌ها برای مدیران و کارآفرینان، سرمایه گذار و معامله گران و تاجران انتخاب شده‌اند. زمینه کتاب‌ها معامله گری و تریدینگ، سرمایه گذاری، تجارت، کسب‌و‌کار، کارآفرینی، بازاریابی و تبلیغات، مدیریت، رهبری و بهبود فردی هستند.

فقط خلاصه کتاب ؟

خیر. اصلا اینطور نیست. خلاصه کتاب ها تنها بخش کوچکی از خدمات اشتراک ویژه می باشد. خدماتی که ارزش آنها میلیونی است و بسیار کمیاب هستند. در ادامه به صورت کامل به آنها پرداخته ایم.

آیا می‌ توانم این فایل‌ ها را منتشر کنم یا به دیگران بدهم؟

خیر. این فایل‌ ها فقط برای استفاده شخصی شما می باشد. هرگونه انتشار و به اشتراک‌ گذاری آن‌ ها طبق قوانین حق‌ تالیف جرم محسوب می‌ شود و پیگیری و رصد میشود و در صورت متوجه شدن هر گونه نشر، توسط تیم تریدینگ آیلند اشتراک ویژه شما باطل میشود و حساب کاربری شما محدود می شود.

آیا فایل‌ ها را می‌ توانم در موبایل یا هر جای دیگر استفاده کنم؟

بله. فایل‌ های کتاب‌ های الکتروینکی با فرمت PDF و فایل‌ های صوتی با فرمت MP3 هستند. این فایل‌ ها قابل استفاده در هر نوع دستگاهی هستند.

آیا با خرید عضویت ویژه برایم چیزی ارسال خواهد شد؟

خیر. شما فقط دسترسی به چندین بخش و برگه محتوای ویژه در سایت خواهید داشت که انواع خدمات ویژه در آنها وجود دارند.

چه محتوایی دریافت میکنم ؟

خلاصه کتاب به‌ صورت کتاب الکترونیکی

خلاصه هر کدام به صورت فایل pdf در ابعاد A4 تهیه شده تا در صورت تمایل آن را چاپ کنید و با دقت بیشتری مطالعه کنید. حجم فایل هر خلاصه کتاب کمترین حالت است و با بالاترین کیفیت ممکن تولید شده است.

خلاصه صوتی کتاب

خلاصه هر کدام به صورت فایل MP3 با بهترین کیفیت تولید شده است. حجم فایل هر صوتی در کمترین حالت ممکن است و قابلیت پخش در تمام دستگاه‌ها مثل موبایل، کامپیوتر و تلویزیون را دارد.

ویدیو آموزشی ترفند محور

ویدیو های آموزشی ضبط شده توسط بهترین اساتید و مدرسان تریدینگ ایلند بر پایه ترفند و استراتژی های مهم و کمیاب که به صورت فایل MP4 در اختیار شما قرار میگیرد. حجم هر ویدیو کمترین حالت ممکن است و با بالاترین کیفیت تولید شده است.

پادکست ویژه

پادکست های تجربه محور و ویژه که توسط اساتید برجسته ما ضبط گردیده و در قالب یک فایل MP3 در اختیار شما قرار میگیرد و حجم فایل صوتی در کمترین حالت میباشد و با بالاترین کیفیت ممکن تولید شده است.

خدمات و ابزار های کمیاب و ویژه

بهترین و کمیاب ترین و گرانقیمت ترین خدمات و ابزار های ممکن در زمینه معامله گری، سرمایه گذاری، مالی و تجارت به صورت کامل و به صورت هفتگی در اختیار شما قرار میگیرد.

ضمانت به‌ روزرسانی هفتگی

ما ضمانت می‌کنیم که هر هفته خلاصه یک کتاب جدید + خدمات جدید به‌ صورت صوتی و متنی و … به بخش اعضای ویژه اضافه شود. اگر یک هفته مطلب جدید اضافه نشد، مبلغ عضویت شما را به‌صورت کامل بر می‌ گردانیم.

پس بدون هیچ نگرانی و اضطرابی، همین الان عضو ویژه شوید!

999 هزار تومان

یک ساله

STARTUP
1 میلیون و 800 هزار تومان

دو ساله

DIAMOND
3 میلیون و 500 هزار تومان

پنج ساله

ROCKET SHIP

بخشی از محتوای ویژه

این گروه فقط توسط کاربران قابل مشاهده است. برای مشاهده این دسته ، با خرید اشتراک ویژه یک ساله, اشتراک ویژه دوساله یا اشتراک ویژه پنج ساله ثبت نام کنید.

20 کاری که استارتاپ ها را نابود میکند!

موفقیت در کسب‌و‌کار اینترنتی نیازمند انجام کارهایی است که شاید برخلاف تصور سایرین باشد. سال ۱۳۸۸ اگر می‌گفتیم در خواب کسب درآمد کنید، خیلی‌ها به این طرز تفکر می‌خندیدند. اما تعدادی از وبمستر‌ها به این طرز تفکر اعتقاد داشتند و حالا در حال کسب درآمد در خواب هستند. این موفقیت‌ها لازمه تغییر طرز تفکر شماست.…

برای دسترسی به این پست، شما باید اشتراک ویژه یک ساله, اشتراک ویژه دوساله یا اشتراک ویژه پنج ساله را خریداری کنید.

معرفی کتاب شیوه گرگ اثر جردن بلفورت (گرگ وال استریت)

یکی از روشهای موثر برای افزایش بازدید کننده و بهبود سئو، ارتقای رتبه الکسا است. در این نوشته از وب سایت آی وحید، با وب سایت الکسا و چگونگی عملکرد آن بیشتر آشنا خواهید شد. از شما می خواهیم تا پایان این نوشته همراه ما باشید. امروز در خدمتتان هستیم با آموزش افزودن دکمه تماس در سایت وردپرسی…

برای دسترسی به این پست، شما باید اشتراک ویژه یک ساله, اشتراک ویژه دوساله یا اشتراک ویژه پنج ساله را خریداری کنید.