تریدینگ آیلند یا به فارسی “جزیزه معامله گری یا تجارت” نامی است که برای سایت در نظر گرفته ایم زیرا این نام مفهوم و زمینه کسب و کار ما را نشان میدهد. لوگوی تریدینگ آیلند لوگوی bull (گاو نر) است که در بازار های مالی نماد رشد و صعود است و ما این لوگو را برای سایت انتخاب کردیم تا بگوییم که هرکس مشتاق رشد و صعود در بازار های مالی و تجارت است با ما همراه باشد.

تریدینگ ایلند یک سایت ارائه دهنده انواع خدمات و آموزش ها در حوزه های مالی، سرمایه گذاری، ترید، بانکداری، تجارت و حسابداری است که به طور کلی میشه گفت منبع خدمات مالی و تجاری است و یک سایت کاملا متمرکز است و هر روز امکانات روز دنیا را برای ایرانیان در سراسر دنیا فراهم میکند. فرق ما با بقیه این است که بار ها شنیدیم که محصول  و … ایرانی کیفیت نداره اما تریدینگ آیلند مثال نقضی برای این جمله است و خدماتش به جرئت در حد بین المللی هستند و حتی شاید منحصر به فرد و فقط در ایران موجود باشند !

تیم تریدینگ آیلند به گروه های مختلفی تقسیم میشود و در زمینه های متعدد (تولید محتوا، مدیریت، بازاریابی، سئو، رشد، مالی، تحلیلگی، تجارت و …)  مشغول به کار هستند. تریدینگ آیلند محتوایی کاملا یونیک و بومی تولید میکند که در حد محتوای جهانی هستند !

در یک جمله، هدف تریدینگ آیلند ایجاد مرجعی واحد و منحصر به فرد در زمینه امور مالی و تجارت است.

یقینا بله. شما در صورتی که شرایط لازم را داشته باشید میتوانید از بخش تماس با ما به پشتیبانی اطلاع رسانی کنید و در صورت تایید صلاحیت شما به راحتی وارد دنیای تریدینگ آیلند خواهید شد. ما از متخصصان، نخبگان، خلاقان و تلاشگران حمایت میکنیم.

نیازی نیست. شما در حین خرید اطلاعات خود را وارد میکنید و پس از خرید به صورت خودکار عضو سایت میشوید.