درباره ما

تیم تریدینگ آیلند از سال 1399 کار حرفه ای خود را شروع کرد

درباره تریدینگ آیلند
تیم تریدینگ آیلند

درباره تریدینگ آیلند بیشتر بدانید!

تریدینگ آیلند نام مجموعه نوپایی است که با هدف توسعه علوم‌ مالی و سرمایه گذاری تشکیل شده است. این مجموعه با تیم تحقیقاتی و پشتیبانی قوی و خبره ای که دارد، دوره‌های آموزشی و محتوای هوشمندانه‌ای طراحی می‌کند تا یادگیری حرفه‌ای و موثر را گسترش دهد. در همین راستا تریدینگ آیلند تا کنون بیش از چندین هزار نفر را به طور مستقیم و غیر مستقیم آموزش داده است.

پلی میان آموزش و استادی !

تریدینگ آیلند، دانشجویان خود را تا رسیدن به درامد و سواد بالا همراهی خواهد کرد. ما در تریدینگ آیلند تلاش داریم با پیوند زدن آموزش و درامد بالا، این معضل قدیمی را حل کنیم. آزمون‌های تخصصی در دوره‌های آموزشی و آموزش های تریدینگ آیلند، راهی است برای ساختن رزومه تا کارآموزان فرادمی با داشتن یک گواهی معتبر بتوانند هم خودشان موقعیت‌های بهتری را شناسایی کنند، هم هم‌دوره‌ای‌ها و اساتید تریدینگ آیلند بتوانند ‌آن‌ها را به شرکت‌های مختلف نیر جهت کار در این حوزه معرفی کنند و هم کمپانی تریدینگ آیلند آن‌ها را به بهترین موقعیت متناسب با سطح کیفی مهارت آن‌ها وصل کند.

مراحل آغاز به کار و رشد

محمد طالبی در سال 1399 تریدینگ آیلند را با هدف ارائه خدمات منحصر به فرد و با کیفیت در حوزه های مالی، سرمایه گذاری و تجارت خلق کرد.

تریدینگ آیلند با توجه به تجربه چندین ساله محمد طالبی بهترین رشد وبسایت خدمات مالی را داشته است که این خود پوینت مثبتی است !

ایده تریدینگ آیلند در جذب پرسنل استفاده از کاربران سخت کوشش است که در دوره هایش ثبت نام کرده و متخصص شده اند !

نظرات برخی از کاربران

مروری بر نظرات کاربران تریدینگ آیلند